O firmie

Deska tarasowa i elewacja

Afryka 01 Firma S-POL jest w 100% firmą polską. Od początku działalności nastawiona na profesjonalną obsługę klienta. Wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie, pozwala naszym klientom cieszyć się najwyższą jakością usług w bardzo korzystnych cenach. Jako bezpośredni importer drewna egzotycznego z takich zakątków świata jak Indonezja, Malezja, Singapur, Brazylia, Chiny czy Afryka jesteśmy w stanie zaoferować klientom bardzo atrakcyjne warunki handlowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie produkty jak:


- DESKI TARASOWE
- TARCICE
- DESKI ELEWACYJNE
- KANTÓWKI DO STOLARKI OTWOROWEJ

 

 


Naszymi klientami są zarówno klienci detaliczni jak i firmy handlowe, firmy usługowe, firmy projektowe, firmy budowlane oraz producenci okien i drzwi.
Staramy się odpowiedzieć na każde nawet nietypowe zapytanie. Jeśli czegoś nie znaleźliście Państwo w naszej ofercie,  również zachęcamy do przesłania zapytania. Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Kilkunastoletnie doświadczenie naszych pracowników i gruntowna znajomość branży sprawia że jesteśmy postrzegani jako godny zaufania partner.
W opinii naszych kontrahentów, nasze działanie cechuje duża elastyczność i szybkie realizacje dostaw wysokiej jakości produktów. Naszym atutem jest także położenie w centrum Polski co daje możliwość współpracy z wieloma odbiorcami na terenie całego kraju. 
Obserwując zmieniające się potrzeby naszych odbiorców wprowadzamy do sprzedaży nowe gatunki drewna, profile o nowych przekrojach, nowoczesne technologie.

Zapraszamy do poznania naszych możliwości i dziękujemy za okazane zaufanie.